11. ledna 2008

7 dní do...Pouhý týden nás dělí od tří nejdůležitějších akcí měsíce ledna...


1) Přichází do amerických kin (u nás o pouhý týden později) film Cloverfield. Nevím jak dalece jste sledovali vydařený virálek, ale na mě to zabralo slušně. Zde jsou první reakce na film (anglicky) a tak vypadá, že je se na co těšit.

2) Degustace medailových vín ze soutěže Víno Revue Prague Trophy 2007
V krásných prostorách břevnovského kláštera se sejdou distributoři a vinaři, aby prezentovali nejen omedajlovaná vína z loňského ročníku, ale aby představili nějaké ty novinky. Anakena s mojí maličkostí bude také na místě.

3) Interblogární degustace 2
V hojnějším počtu, s méně lahvemi (zaplaťpanbu) a u jiného hostitele bude probíhat první letošní interblogární degustace. Je to naposledy co o ní píšu, protože reporty z průběhu budou jistě k nalezení u kolegů archivářů. Jedním z ústředních témat bude vymyslet nějakou blogersko - čtenářskou degustopijatyku. Dejte prosím vědět zda je zájem :))

Tu historicky první I.D. (a pro mě nejbolestivější :) ) popsal hostitel Sklenička, Jižní Svah a Cuketka.

Význam těchto tří akcí, které jsou plánovány na příští pátek může zastínit snad jen rozvod Karla Gotta, nebo nějaký další kotrmelec u Škrlů...
P.S. Pojďte s námi na Twitter.
Co děláme mezi blogováním a psaním si vzájemných pozitivních komentářů? Plácáme blbosti na Twittru.
A tak se k nám přidejte, staňte se dalším z řady mikroblogerů ať je větší čurina. Po jednoduché registraci si nás najdete a koho budete chtít následovat (nebo všechny) u toho klepnete na tlačítko "Follow," my pak neprodleně klikneme na to vaše. Svoje denní i noční postřehy pak můžete vkládat z počítače, mobilu, IM a já nevím odkud ještě :)

twitter.com/matesola
twitter.com/cuketka
twitter.com/jiznisvah

2 komentáře:

  1. Who's Karel Gott? Kot-a-melec u skrtů???

    Zrovna jsem chtěl posílat dotazy, zda by se někdo nešel zahřát před IBD 2 na VRPT. Tož teď vidim, že je to zbytečné, Slovan fšude bratry má...

    OdpovědětVymazat
  2. VRPT potvrzuji ,)

    Karel

    OdpovědětVymazat