25. ledna 2008

Obrázkový Baby Sitting do zálohy

Hezký víkend všem :)8 komentářů:

 1. to snad ani nemůže být myšleno vážně, leda tak pro Amíky, ti potřebují manuál i k utření zadku :-(

  OdpovědětSmazat
 2. LOL! Tak ten první komentář je snad ještě lepší než všechny obrázky nad nim! :-D

  OdpovědětSmazat
 3. 1) Skvělé stránky.
  2) Skvěle napsané články.
  3) Skvělý smysl pro humor. Naprosto mě dostal komentář k vegetariánům – „Kdo nejí vepřové plíčky, ten jí proti nám!“ Budu tlumočit své dceři vegetariánce (no, někdy se to v rodinách tak přihodí). :-)
  4) A teď budu přísná: je smrtelným hříchem nepokračovat v Gastrotourkách celých 9 měsíců! Moc se přimlouvám za sepsání pokračování a následné vydání téhož knižně! Nebo budu nucena si to vytisknout a šířit nepovolenou formou. Myslím, že na českém knižním trhu by to byla hitovka.
  5) Tak jméno vaší restaurace nechcete prozradit, hmmm. A kdybyste ji chtěl doporučit, na co byste hosta nalákal?

  OdpovědětSmazat
 4. Anonym, Pixy - Souhlas...Opravdu zdařilej komentář. Vážně nebo nevážně, hlavně je to myšleno dobře. S náma se všema :)

  Mandarinka
  1 - 2 Dík moc :)

  3) JJ, s dětma je kříž. Ale jsou i horší koníčky :)

  4)Gastrotourky určitě budou. Nějak mi tenkrát přišlo lepší, ty historky trousit po částech, než je všechny sepsat a pak mít prazdnej zásobník. Ale ono se vždycky něco najde.

  OdpovědětSmazat
 5. Sorry za můj první celkem rozhořčený komentář, ale mám doma právě takového mimáka a udělalo se mi fyzicky špatně při představě, že to je myšleno vážně. Až ex post mi došlo, že to snad bude něco ve stylu Red meat od Maxe Cannona.

  OdpovědětSmazat
 6. Lukáši - Povšimněte si, že cokoliv na obrázcích činí tatínek, je takové malé roztomilé nedorozumění, nebo možná nešikovnost...Tedy až na to akvárko a sušičku
  Zato matka je tady ten opravdový krkavec :)))
  Buhví z čí kedlubny to pošlo :)

  OdpovědětSmazat
 7. Krása! Až se skoro stydím, že mě to ani na vteřinu (jako Lukáše - vše v dobrém) nepohoršilo. Naopak! Gendrově jsem na to prvně nehleděla, ale je fakt, že tatínci se moc hezky snaží! A může být, že to pochází z kedlubny nás (novo)matek.

  OdpovědětSmazat