2. ledna 2008

Trailer na BobuliNa netu se objevil překvapivě velmi koukatelný trailer na nový český film (od tvůrců "Bóbika") s vinnou tématikou "Bobule." O filmu už psal kolega a mě nezbývá doufat, že se ve finální podobě podaří zachovat tu příjemnou atmosféru "ochutnávky."

14 komentářů:

 1. ty kokšo, docela fajne ,) ty krajinky v opdoledním slunci s filtrem jsou nádherné... boojím se o moraváky, ať z nich zase neudělají blbé karikatury (jako naposledy Donutil a hned natřikrát), kurňa .. .)

  OdpovědětVymazat
 2. Problém je, že z jednoho filmu jde udělat hromada trailerů pro různé cílové skupiny a každý bude jako na jiný film :o) Nevypadá do beznadějně... Opilý řidič, veselý vrah :o)

  OdpovědětVymazat
 3. Mr.C - Toho Donutila jsem neviděl. Mám na něj osobní alergii, která se datuje z dob, kdy jsem měl tu smůlu ho docela často obsluhovat. Bez debat nejhorší host. Takže abych ho mohl vůbec sledovat, musím se k tomu Donutil :)))

  Jene - Hromada trailerů??? Tady v Čechách??? A kdo to umí??? Zkus uvést aspoň dva příklady :))))

  OdpovědětVymazat
 4. Matesola: tady? Nikdo :-D Ale mám to zažito ze zahraničních filmů (Matchpoint od Allena byla krásná ukázka) a říkám si, že někdo s tím třeba začne i tady :) Zrovna tenhle film se nabízí... více vyloženě "vinných" scén pro fandy jako jsem já, více prvoplánových gagů a odhalených ženských těl pro pubertální mládež atp.

  OdpovědětVymazat
 5. Trailery jsou ošidné a dají se sestříhat všelijak http://www.youtube.com/watch?v=2z3CV5HJFcs&feature=related
  ale doufám, že se budu moci konečně kouknout na pěkný český film.

  OdpovědětVymazat
 6. Romano - Ratatouille dobrá :)))
  Mě se líbí tenhle:
  http://youtube.com/watch?v=J9IHn9ZDw4U
  Jinak je smutný, že zatím co venku dělá dobrý "recuty" trailerů každej druhej fanda, tady je bída udělat dobře aspoň ten oficiální. Natož nějaké další verze :)))
  Viz."Svatba na bitevním poli," "Na vlastní nebezpečí," "Gympl," "Crash Road" a desítky dalších...Vše k dohledání na Youtube.

  OdpovědětVymazat
 7. Oh, Donutil jako host? Chci detaily, pikosky.. :) Jako samostatny clanek, napr "Obsluhoval jsem MD" pripadne "MD - zivot a dilo" :D
  Take jej nesnesu, ta jeho samonosna gloriola je az urazejici, nechapu ze mu to lidi tak dlouho papaji.

  OdpovědětVymazat
 8. Dobrá Rushide, už brzy dostaneš svůj díl bulvárku :)


  Ještě malinké OT odplivnutí.

  Byl jsem z rodiných důvodů na silvouše doma u televize a nechápal jsem co za neuvěřitelný srágory se vysílalo. To jsme opravdu takový degeneráti, který dokážou ocenit pouze dvacet let starou popinu v provedení šedesátníků a scénky Vydra/Paulová???

  Nebo včera začala Prima vysílat jeden z nejlepších současných seriálů (hned po Růž. Zahradě) "Heroes" a zase na to nikdo nečumákoval. Navrhuji aby se tento žánr přejmenoval ze seriálů na perly sviním...

  OdpovědětVymazat
 9. A já doporučuju skvělý tak trochu "vinařský" film Bokovka (Sideways)!!!
  http://www.csfd.cz/film/134519-sideways/

  OdpovědětVymazat
 10. matesola: je to tak, že kdo má vkus, už Heroes dávno zkouknul, pravda, trochu ilegálně, ale zase nepodrbané pitomým dabingem :-)

  OdpovědětVymazat
 11. Wzore - Bokovka už je skoro film pro pamětníky. I tak dík :)

  Evas - Mě příde, že Heroes nemají zas tak špatnej dabing. Trochu jsem se bál, aby nezvorali Hira, ale zatím ho nechali v originále (ještě není vyhráno).
  Stejně tak věřím, že je spousta lidí s vkusem, ke kterým se to zatím nedostalo...
  Ale když si Prima myslí, že je čtvrt na jedenáct ve čtvrtek ten ideální čas pro tenhle šlágr, tak prosím :)

  OdpovědětVymazat
 12. S tím dabingem se omlouvám, pravda je, že jsem Heroes na Primě vůbec neviděla, takže jsem jen usoudila z obvyklé kvality dabingu. A ten vysílací čas - to je fakt katastrofa. Když se podívám, jaké vysílají srágory ve 20 hodin! Ale podezřívám české obyvatelstvo, že by na Heroes ve 20 nebo 21 hodin stejně koukalo mále lidí...

  OdpovědětVymazat
 13. Já teda než Bokovku mám radši A Good Year s Russelem Crowem a od R.Scotta, fakt pěkně postaru natočenej a hlavně vínem provoněnej film, krom toho i ftipnej a taky trošku zamilovanej (ale dle mého názoru vkusně), jen jsem litovala, že jsem si do kina nevzala flašku nějaký anakeny (né okeny!). Tak sugestivní to bylo. Musim se podívat, kde to mají na dývýdý. A Donutil (nás k pláči), ten ať se de vy..at. Vycpat sem myslela...

  OdpovědětVymazat
 14. Evas - Je zvláštní, že na rozdíl od filmů jsem většinou s dabingem seriálů spokojen. Myslím ty na který koukám a znám je i z originálu. Třeba Dr.House je opravdu povedenej, nebo Horatio z Miami atd.

  rene - Jsem ostuda, ale "ročník" jsem ještě neviděl. Musím to dohnat. Volbu vína schvaluji, je to o dost lepší než ty jejich provencálský bleďounký vodičky :))

  OdpovědětVymazat