11. dubna 2008

Pekelný nicNa tomto místě měl být dnes malý report z výletu do Dánska. Díky kolegovi Facebůčkovi se však minimálně o den opozdí.

Poslal mi totiž link na novou, už čtvrtou sezónu Ramsyho Hell´s Kitchen. A já místo abych pilně tvořil, jsem jen stahoval, koukal a bavil se. Předchozí sezóny jsem až na malý ukázky neviděl. Ale musím přiznat, ten člověk/pořad prostě nemá chybu a rozhodně ani v nejmenším nenudí.

Snad nejvíc mě pobavilo uvedení soutěžících, kteří se měli představit nějakým svým ukázkovým jídlem. Na přípravu měl každý z nich 45 minut a dá se říct, že moc radosti svému budoucímu tyranovi neudělali.
U tataráku z jakubek, kaviáru a čokolády došlo i na masivní blinkání :)

První epizodu máte zde rozkrájenou na pět dílů a pro ty další se přihlaste třeba tady.


"Pamatujte si, tohle musí být to nejvelkolepější zahájení provozu, jaký tu kdy bylo."
"Tak modrý týme, jste připraveni na otevření?"

"Ano šéfe!"
"Dobře, tak mi vyjmenujte pět předkrmů, co dneska vaříme."
Ticho....
Co byste tomuhle Fuckmistrovi uvařili vy? Jako svůj "signature dish" (Odpovídejte prosím pouze v tom případě, že jste viděli minimálně zdejší druhou část :))

5 komentářů:

 1. Koukal jsem na první sérii a nejspíš bych se snažil o něco ultra jednoduchého, takže asi sehnat plátek čerstvého lososa a naaranžovat ho jako sašimi na salát :-D Ale podle tohoto dílu bych byl "blonde & boring" :-D Je vidět, že spíš bere (pro tenhle účel) jídla, která by si člověk uvařil doma v podobném čase, žádné extravagance.

  OdpovědětVymazat
 2. A na začátku druhé epizody, jak je nechá 5minut po probuzení hrabat v hromadě odpadků....mazec. A to jsem si myslel, že už jsem viděl ledacos :))

  OdpovědětVymazat
 3. hells kitchen je nejlepší reality show, viděl sem všechny 3 US serie a doporučit můžu taky 3. UK, tam neni ramsay, ale jeho učitel, marco pierre white


  LTK

  OdpovědětVymazat
 4. UK, tam neni ramsay, ale jeho učitel, marco pierre white

  V prvé UK sérii to byl GR, MPW to po něm převzal v až sérii následující.

  OdpovědětVymazat
 5. Jednorožec: MPW byl až v 3 serii, jak sem psal..

  LTK

  OdpovědětVymazat